Eindelijk weer hoorplezier
Raymond van Die
Klant van Oorwerk Bloemendaal
Hallo, ik ben Raymond van Die, 47 jaar, en draag nu zo'n 25 jaar hoortoestellen. Mijn verwachtingspatroon is nooit hoog, omdat ik in het verleden altijd weer teleurgesteld werd door de beloftes die mij gedaan werden..
Ik ben nu voor het eerst bij Oorwerk naar binnen gelopen, en werd hier ook vriendelijk ontvangen door Hans. Hans vroeg mij dan ook of ik zin had om een proef te doen met de nieuwste toestellen van Siemens, de Pure 7 BX. Hans vertelde mij eerlijk dat hij nog geen idee had of deze toestellen datgene kon wat Siemens verteld had, aangezien ik één van de eerste was voor deze toestellen.
Na de toestellen een week gedragen te hebben, dacht ik pff, dit is het niet, echter hebben deze toestellen zo'n goede zelfstudie dat na de aanpassing er een wereld voor mij open ging. Ik kon voor het eerst weer de lagere tonen waarnemen, in een rumoerige ruimte goed de gesprekken volgen en ook weer genieten van de muziek. Wat voor mij persoonlijk ook heel belangrijk is, dat ik tijdens het fietsen bijna geen last meer had van windruis.
Ik heb nu ook sinds jaren weer een keer op mijn gitaar kunnen spelen, en deze ook zelf kunnen stemmen. Helaas ben ik er nu wel achter gekomen dat ik totaal niet kan zingen.
Ik kan u vertellen dat ik in sommige situaties beter kan horen dan mijn goedhorende vrouw, b.v. onder de afzuigkap kan ik iedereen goed verstaan, waar mijn vrouw hier moeite mee heeft. Ik ga eerdaags naar een concert, en wil jullie ook hiervan op de hoogte brengen van mijn ervaring hierin.
Dus mijn conclusie is, dat ik zeer goed, eerlijk en vriendelijk geholpen ben bij Oorwerk, en dat de hoortoestellen mij eindelijk weer mijn hoorplezier hebben teruggegeven.